Kdo jsme a co děláme

  • Bojujete s časem a bydlíte příliš daleko od hrobu Vašich blízkých?
  • Snažíte se najít prostor v každodenním shonu, abyste obnovili rostliny na místě posledního odpočinku své blízké osoby?
  • Rádi byste, aby na hrobě svítila svíčka a byl čistý?


Začátek firmy

Firma Světlu-vstříc.cz byla založena, jakožto odnož rychle se rozvíjející firmy StejskalMichal.cz, která byla založena roku 2011. Původně pouze pro zemědělskou činnost v oblasti rychle obnovitelných zdrojů energie, která se rychle a úspěšně rozvinula do dalších oblastí. 

- V roce 2020 jsme založili firmu: www. světlu-vstříc.cz tato firma se specializuje na celoroční úklid a nové zakládání hrobového místa. Pro zákazníky co musejí/nemohou z daleka dojíždět po každé větrné kalamitě... Její obrovskou výhodou je propojení firem a nabídka sortimentu kamení a povrchů za bezkonkurenční ceny. Za vedením této firmy stojí paní Glosová Michaela, DiS. Má bohatou zkušenost v oblasti obchodu a úspěšně vyvede tuto firmu ze start-upu.

Díky tomu můžeme nabídnout bezkonkurenční ceny povrchů na hrobová místa a to v oblasti okrasných kamenů, drtí, barevné štěpky a mnoho dalšího. Což naleznete u naší sesterské společnosti. www.techgard.cz   U nás jste na tom správném místě.

Nabízíme širokou škálu služeb, ze kterých si určitě vyberete tu, která Vám bude nejlépe vyhovovat, viz Naše služby.


Působíme na střední Moravě

Olomouc, Prostějov, Přerov, Šternberk, Uničov, Litovel,...

Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky